R. Rimgailos įmonė

📍 Veterinarijos klinikos – Šiauliai

R. Rimgailos įmonė

9.0
R. Rimgailos veterinarijos klinika

Esanti Šiauliuose, šis veterinarijos centras įsikūręs patogioje lokacijos aplinkoje. Klinikos komanda pasižymi profesionalumu ir maloniu bendravimu, kas užtikrina ramią aplankos atmosferą augintiniams ir jų šeimininkams. Greitas priėmimas ir visapusiška priežiūra - kasdienybė.

Ši veterinarijos klinika teikia įvairius paslaugų paketus, pradedant nuo bendrųjų apžiūrų ir nagų kirpimo iki detalių diagnostikos procedūrų bei gydymo. Pagyvenusiems augintiniams skiriamas ypatingas dėmesys, užtikrinantis kokybę ir operatyvumą. Klinika lengvai pasiekiama miesto transporte.

Veterinarija Šiauliai

Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo R. Rimgailos įmonė

Pritaikymas neįgaliesiems
  • Įėjimas, pritaikytas asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
  • Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Planavimas
  • Rekomenduojama iš anksto susitarti dėl susitikimo

R. Rimgailos įmonė yra 1 pozicijoje iš 14 veterinarijos klinikos – Šiauliai

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

R. Rimgailos įmonė turi reitingą 4.85 paremtas daugiau nei 478 apžvalgos Google sistemoje

Danguolė Barauskienė

Labai dėkoju šios vet. klinikos personalui. Tai tikri, malonūs ir profesionalūs gydytojai. Ačiū už mano šuniuko senjoro Švepso gydymą. Jis jaučiasi daug geriau.

Danguolė Barauskienė ☆ 5/5
Vita Vitute

Priėmė laiku. Apžiūrėjo. Nukirpo nagučius. Padarė tyrimus. Skyrė gydymą. Lyg ir viskas gerai. Ciucikas gyja.

Vita Vitute ☆ 4/5
Daina Valiūnaitė (robloxgamer1478952)

Dažnai lankomės su klasės mokiniais,pavedžiojame šuniukus,paremiame maistu.Arti miesto centro,patogu pasiekti visuomeniniu transportu

Daina Valiūnaitė (robloxgamer1478952) ☆ 5/5
R Domkus

Tikriausia vienintele adekvati vet.istaiga,siauliu regione, kurioje galima sulaukti operatyviu veiksmu, patarimu, pagalbos, zmones bando isigilinti i situacija ir pagal savo galimybes padeti, nereikia klausytis nekompetetingu kliedesiu, elementariais klausimais, is vet. istaigu po iskalbingais pavadinimais, "klinikos", "centrai"...vienas - du profesionalai atstoja buri kliniku-centru "manekenu"

R Domkus ☆ 5/5
Jovi Jovita

Pakartosiu atsiliepimą kiti žmogaus. Analogiška. Išmaišiau visus Šiaulius su neeiline situacija ir tik šioje klinikoje gavau operatyvią pagalbą. Labai dėkoju gydytojams. Kalbant apie sveikatą reikia adekvaciai vertinti, visokių situacijų yra ir konsultuotis ir gydytis jei reikia ir per kelias vietas. Jei vienoj nepavyko, bandyt kitoj, nes bet kurioje klinikoje yra įvairių sričių specialistų ir galimybių.

Jovi Jovita ☆ 5/5
Iveta Jonikaitė

Ne gydo, o nugydo gyvūnus. Siūlau vengti šios klinikos. Atrodo, kad svarbu ne padėti, o daryti kuo didesnes apyvartas. Sergančius gyvūnus "gydo" papildukais ir spec. maistu, kurį įsigyti reikia pas juos, kai tuo tarpu gyvūnui iš tiesų reikalingas kraujo perpylimas ir gydymas. Tikrai siūlau apeiti šią įstaigą.

Iveta Jonikaitė ☆ 1/5
Loreta Pumputienė

Apie 20 m. lankomės tik šioje klinikoje ir 100% pasitikim joje dirbančiais profesionalais. Dalykiškumas, mandagumas, kompetencija ❤️🙏

Loreta Pumputienė ☆ 5/5
Peržiūrėti visas recenzijas

Informacija apie R. Rimgailos įmonė

Adresas

R. Rimgailos įmonė yra įsikūręs adresu: M. Valančiaus g. 17, Šiauliai, 76332 Šiaulių m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: R. Rimgailos įmonė yra +370 41 437336

Tinklalapis

Šios svetainės adresas yra: R. Rimgailos įmonė yra: rekvizitai.vz.lt/imone/r_rimgailos_imone

Darbo valandos

Pirmadienis: 08:00–18:00
Antradienis: 08:00–18:00
Trečiadienis: 08:00–18:00
Ketvirtadienis: 08:00–18:00
Penktadienis: 08:00–18:00
Šeštadienis: 10:00–15:00
Sekmadienis: Uždaryta

Kontaktai R. Rimgailos įmonė

    Panašios alternatyvos netoli R. Rimgailos įmonė

    Go up