Šuniukų kirpėja Vykintė

📍 Gyvūnų kirpyklos – Klaipėda

4.8
Šuniukų kirpėja Vykintė

Klaipėdoje veikianti šuniukų kirpėja Vykintė siūlo profesionalias ir individualizuotas grožio procedūras jūsų keturkojams draugams. Specialistės dėmesys skirtas ne tik estetiškai gražiam kerpymui, bet ir augintinio gerai būseniai bei ramiam poilsiui.

Šuniukų kirpėjos Vykintės dirbtuvė pasižymi malonia atmosfera, kur jūsų šuo bus apžiūrintas su didžiu meilės ir atjautos kiekiu. Čia įvertinamos individualios savybės bei poreikiai, užtikrinant aukščiausio lygio aptarnavimą kiekvienam augintiniui.

Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Šuniukų kirpėja Vykintė

Pateikė įmonė
  • Įmonė priklauso moteriai
Pritaikymas neįgaliesiems
  • Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Patogumai
  • Bendras tualetas
Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Yra stovėjimo aikštelė
  • Mokama stovėjimo aikštelė
  • Nemokama daugiaaukštė stovėjimo aikštelė
  • Nemokama stovėjimo aikštelė
  • Nemokamos statymo vietos gatvėje

Šuniukų kirpėja Vykintė yra 29 pozicijoje iš 29 gyvūnų kirpyklos – Klaipėda

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

Šuniukų kirpėja Vykintė turi reitingą 4.55 paremtas daugiau nei 8 apžvalgos Google sistemoje

Rita Blyziene

Man apmaudu, kad buvo padarytos išvados nepasiaiškinus tikrosios situacijos. Mes visuomet stengiamės laikytis susitarimų ir tikrai nebuvo jokios tyčinės nepagarbos. Tikiuosi, kad ateityje tokios situacijos bus vertinamos atsižvelgiant į aplinkybes."(šuo Cezaris)

Rita Blyziene ☆ 1/5
Giedrė Rumševičienė

Labai myli gyvūnus, gražiai apkerpa gyvūniukus, rūpinasi, maloni. Rekomenduoju ☺️

Giedrė Rumševičienė ☆ 5/5
Asta Daugintyte

Puiki specialistė! Tikrai kruopščiai kerpa šuniukus, myli tai ką daro. Ačiū

Asta Daugintyte ☆ 5/5
Kamilė Žilionytė

Labai mylinti gyvūnus kirpėja, labai gražiai kerpa, rekomenduoju😌

Kamilė Žilionytė ☆ 5/5
Akva Lo

Labai gražiai kerpa, rūpestinga, atidi, myli gyvūnus

Akva Lo ☆ 5/5
Mindaugas

Labai myli suniukus! Svari, jauki kirpykla.

Mindaugas ☆ 5/5
Egidijus Zygas

She loves and cares for puppies, and is a very warm person.

Egidijus Zygas ☆ 5/5
Peržiūrėti visas recenzijas

Informacija apie Šuniukų kirpėja Vykintė

Adresas

Šuniukų kirpėja Vykintė yra įsikūręs adresu: H. Manto g. 13-1, Klaipėda, 92130 Klaipėdos m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: Šuniukų kirpėja Vykintė yra +370 683 04673

Tinklalapis

Šios svetainės adresas yra: Šuniukų kirpėja Vykintė yra: facebook.com/profile.php

Darbo valandos

Pirmadienis: 09:00–20:30
Antradienis: 09:00–20:30
Trečiadienis: 09:00–20:30
Ketvirtadienis: 09:00–20:30
Penktadienis: 09:00–20:30
Šeštadienis: 10:00–18:00
Sekmadienis: Uždaryta

Kontaktai Šuniukų kirpėja Vykintė

    Panašios alternatyvos netoli Šuniukų kirpėja Vykintė

    Go up